Komentovaná krmení v Pavilonu velkých želv

Ostatní články

23. 12. 2011


26. a 31. prosince 2011

Mimořádné krmení želv a komodských dráčat proběhne (místo víkendového termínu) v pondělí 26. prosince v Pavilonu velkých želv. Nenechte si ujít vyprávění chovatelů o jejich svěřencích! Krmení proběhne v časech 13.30 a 14.00 hodin. 

Jaká plazí mláďata se v Zoo Praha vylíhla v roce 2011? Přijďte se podívat do Pavilonu želv na Silvestra. Ve 13 hodin proběhne komentované krmení želv a mláďat varanů komodských a kromě toho se s některými plazy můžete i osobně seznámit!


Zaměstnanci Zoo Praha nejprve dopravili dvě samičky supa mrchožravého do chovné a záchranné stanice ve Staré Zagoře. Tam supí mláďata odchovaná v Praze strávila poslední noc v lidské péči a ráno absolvovala veterinární prohlídku. Vlevo mládě, které se vylíhlo přímo v Zoo Praha, vpravo samička vylíhnutá v Zoo Zlín. Foto: Lenka Pastorčáková, Zoo Praha.

Další dva supi mrchožraví odchovaní v Zoo Praha – tentokrát dvě samičky, z nichž jedna se vylíhla v Zoo Zlín – získali nový domov ve Východních Rodopech, kde posílí populaci tohoto ohroženého druhu. Na umělém...

Zoo Praha se distancuje od přednáškové činnosti pana Jana Bedřicha, jejímž tématem jsou pražské gorily. Přednášky nevznikají ve spolupráci se Zoo Praha a obsahují zcela mylné informace.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní