Komentovaná krmení v Pavilonu velkých želv

Ostatní články

23. 12. 2011


26. a 31. prosince 2011

Mimořádné krmení želv a komodských dráčat proběhne (místo víkendového termínu) v pondělí 26. prosince v Pavilonu velkých želv. Nenechte si ujít vyprávění chovatelů o jejich svěřencích! Krmení proběhne v časech 13.30 a 14.00 hodin. 

Jaká plazí mláďata se v Zoo Praha vylíhla v roce 2011? Přijďte se podívat do Pavilonu želv na Silvestra. Ve 13 hodin proběhne komentované krmení želv a mláďat varanů komodských a kromě toho se s některými plazy můžete i osobně seznámit!


V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní