Děti z dětských domovů v Zoo Praha

Ostatní články

31. 08. 2011


Za korunu do zoo

V rámci srpnových Happy Mondays navštívilo Zoo Praha celkem 535 dětí z dětských domovů z celé České republiky. Již třetím rokem po sobě tak využily naší výhodně nabídky, kdy je vstupné v rámci Happy Mondays za 1 Kč. Nejpočetnější výpravou byla skupina 63 dětí z DD Tišnov, nejnavštívenější pondělí bylo to poslední – 29. srpna. Tento den zavítalo do Zoo Praha hned 245 dětí z dětských domovů.
 
V září budou Happy Mondays tradičně věnovány návštěvníkům – fotografům, kteří se zúčastní soutěže a) o nejhezčí snímek aktuálně chovaného zvířete, b) o nejzajímavější foto z pražské zoo z rodinného archivu (více informací a pravidla soutěže přineseme v pátek 2.9.).

 


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Pro letošní soutěž jsme vybrali aktuální témata, která po znovuotevření areálu Zoo Praha hodně rezonují mezi návštěvnickou veřejností – nový, atraktivní expoziční celek Darwinův kráter a slůňata, která se na jaře...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní