Volejte Hrochovi!

Ostatní články

30. 03. 2011


Aprílová linka v zoo - 1. dubna 2011

Uvažujete, jak letos někoho vyvést aprílem? Můžete využít speciální aprílovou linku do zoo. Dovoláte se k panu Hrochovi a jeho rodině. Telefonní linka 296 112 300 bude v provozu od 9.00 do 17.00. Hrochovi se těší na Váš hovor!

Více se o akci Volejte hrochovi dozvíte v reportáži z loňského roku zde.

U příležitosti Dne ptactva, mají všichni nositelé ptačího příjmení, 1. dubna, vstup za 1,- Kč.

 

Hroch obojživelný, foto © Archiv Zoo Praha

V Pangoláriu, jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž Národního parku Nam Et-Phou Louey. Foto: Free the Bears.

V Pangoláriu (od anglického pangolin, v překladu luskoun), jehož výstavbu v Laosu financovaly Zoo Praha a Zoo Wroclaw, se zotavuje první luskoun. Jde o samce kriticky ohroženého luskouna krátkoocasého zabaveného pytlákovi poblíž...

Praha hostí mezinárodní konferenci zaměřenou na divoké koňovité. Účastní se jí asi 120 vědců a odborníků z 30 zemí světa. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Na České zemědělské univerzitě v Praze byla v pondělí oficiálně zahájena konference s názvem 2nd International Wild Equid Conference (IWEC) 2019. Tato akce navazuje na konferenci, která se konala před sedmi lety ve Vídni, a zúčastní...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní