Projekt „V Praze jako doma“ pokračuje

Ostatní články

Zoo Praha  |  30. 06. 2021


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Benefity můžete čerpat od 1. července 2021.

Držitelé voucheru získaného v rámci kampaně „V Praze jako doma“ jej mohou pro návštěvu Zoo Praha uplatnit pouze u bočního okénka Návštěvnického centra před hlavním vchodem.

Základní pravidla

  • Každý ubytovaný obdrží ve vybraném hotelu svůj voucher s nahranými body.
  • Za každou noc získáte 2 body na osobu (maximálně 8 bodů za pobyt na jednu osobu).
  • Na stránkách „V Praze jako doma“ si můžete vybrat místa, která za získané body navštívíte. Jedním z nich je i Zoo Praha; voucher zde uplatníte v Návštěvnickém centru (boční okénko) u hlavního vchodu.
  • Voucher platí po dobu pobytu návštěvníka v Praze, platnost je vyznačena na voucheru.
  • Při návštěvě skupiny musí každý ze skupiny využít svůj voucher.
  • Pro uplatnění není nutné vytisknutí voucheru, postačí znát jeho číslo.
  • Jediný, kdo může vygenerovat voucher, je hotel, ve kterém je návštěvník ubytovaný. Dovolujeme si upozornit, že pokud si voucher zapomenete a nebudete znát ani jeho číslo, budete se pro voucher muset vrátit do hotelu. V případě, že budete mít zaplacené parkování u Zoo Praha, obsluha parkoviště vám místo na dvě hodiny zablokuje a oproti účtu vás pak pustí zpět. Obsluhu parkoviště prosím upozorněte, že se budete vracet z hotelu zpět.


Samice supa mrchožravého Bojana kroužící nad svahy východních Rodop. Bojana je prvním supem mrchožravým odchovaným v lidské péči, který se po své cestě do Afriky vrátil zpět na Balkán. Autor: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Samice supa mrchožravého Bojana ze Zoo Praha je nadějí pro budoucnost svého druhu.

Pokladny a pavilony jsou otevřeny do 19.00, v areálu můžete zůstat až do 21.00. Foto: Miroslav Bobek, Zoo Praha

Zoo Praha je již otevřena na 100 % kapacity. Počet lidí v pavilonech je limitován tak, aby bylo možné dodržet 1,5 metrový rozestup...
Přihlášení k newsletteru