Zoo Praha se zapojila do projektu „V Praze jako doma“

Ostatní články

Zoo Praha  |  30. 06. 2020


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Držitelé voucheru získaného v rámci kampaně „V Praze jako doma“ jej mohou pro návštěvu Zoo Praha uplatnit pouze u bočního okénka Návštěvnického centra před hlavním vchodem.

Základní pravidla

  • Každý ubytovaný obdrží ve vybraném hotelu svůj voucher s nahranými body.
  • Za každou noc získáte 2 body na osobu (maximálně 8 bodů za pobyt na jednu osobu).
  • Na stránkách „V Praze jako doma“ si můžete vybrat místa, která za získané body navštívíte. Jedním z nich je i Zoo Praha; voucher zde uplatníte v Návštěvnickém centru (boční okénko) u hlavního vchodu.
  • Voucher platí po dobu pobytu návštěvníka v Praze, platnost je vyznačena na voucheru.
  • Při návštěvě skupiny musí každý ze skupiny využít svůj voucher.
  • Pro uplatnění není nutné vytisknutí voucheru, postačí znát jeho číslo.
  • Jediný, kdo může vygenerovat voucher, je hotel, ve kterém je návštěvník ubytovaný. Dovolujeme si upozornit, že pokud si voucher zapomenete a nebudete znát ani jeho číslo, budete se pro voucher muset vrátit do hotelu. V případě, že budete mít zaplacené parkování u Zoo Praha, obsluha parkoviště vám místo na dvě hodiny zablokuje a oproti účtu vás pak pustí zpět. Obsluhu parkoviště prosím upozorněte, že se budete vracet z hotelu zpět.


Přístupné jsou venkovní prostory zoo. Maximální počet návštěvníků v jeden čas je 4 000. Otevřeno máme do 19.00

Od pondělí 10. května otevíráme prodejny se suvenýry. A mění se i pravidla pro respirátory a roušky. 

V neděli 9. května od 17 hodin se uskuteční online koncert „Hrajeme pro 20 zoo“. Jeho cílem je podpořit zoologické zahrady sdružené v UCSZOO – Unii českých a slovenských zoologických zahrad, které se z důvodu několikaměsíční...
Přihlášení k newsletteru