Zoo Praha se zapojila do projektu „V Praze jako doma“

Ostatní články

Zoo Praha  |  30. 06. 2020


Každý, kdo přespí víc než jednu noc v jednom z vybraných pražských hotelů, dostane od města poukázku (voucher), která držiteli zajistí mimo jiné volný vstup do Zoo Praha. Akce začíná první červencový den.

Držitelé voucheru získaného v rámci kampaně „V Praze jako doma“ jej mohou pro návštěvu Zoo Praha uplatnit pouze u bočního okénka Návštěvnického centra před hlavním vchodem.

Základní pravidla

 • Každý ubytovaný obdrží ve vybraném hotelu svůj voucher s nahranými body.
 • Za každou noc získáte 2 body na osobu (maximálně 8 bodů za pobyt na jednu osobu).
 • Na stránkách „V Praze jako doma“ si můžete vybrat místa, která za získané body navštívíte. Jedním z nich je i Zoo Praha; voucher zde uplatníte v Návštěvnickém centru (boční okénko) u hlavního vchodu.
 • Voucher platí po dobu pobytu návštěvníka v Praze, platnost je vyznačena na voucheru.
 • Při návštěvě skupiny musí každý ze skupiny využít svůj voucher.
 • Pro uplatnění není nutné vytisknutí voucheru, postačí znát jeho číslo.
 • Jediný, kdo může vygenerovat voucher, je hotel, ve kterém je návštěvník ubytovaný. Dovolujeme si upozornit, že pokud si voucher zapomenete a nebudete znát ani jeho číslo, budete se pro voucher muset vrátit do hotelu. V případě, že budete mít zaplacené parkování u Zoo Praha, obsluha parkoviště vám místo na dvě hodiny zablokuje a oproti účtu vás pak pustí zpět. Obsluhu parkoviště prosím upozorněte, že se budete vracet z hotelu zpět.


S platností od soboty 19. 9. bude v Zoo Praha pro veřejnost uzavřena Indonéská džungle a expozice lemurů. Důvodem je, že primáti mohou onemocnět covidem-19 stejně snadno jako lidé. Orangutani a makaci v Indonéské džungli přitom s...

Ve všech vnitřních prostorech v areálu zoo je nutné mít zakrytá ústa a nos. Toto pravidlo se vztahuje na všechny pavilony, vnitřní části expozic, na obchody i toalety. V restauracích je rovněž nutné mít zakrytá ústa a nos,...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní