Pokyny pro zakoupení elektronické vstupenky

Ostatní články

Zoo Praha  |  25. 04. 2020


Do Zoo Praha je v souvislosti s vládním usnesením aktuálně možný vstup pouze s elektronickou vstupenkou nebo permanentkou. 

Foto: Petr Hamerník Foto: Petr Hamerník

Elektronické vstupenky zakoupíte na vstupenka.zoopraha.cz. Při přetížení systému může na vstupenkovém e-shopu dojít k chvilkovým výpadkům. V takovém případě se prosím zkuste připojit znovu za pár minut. Děkujeme za pochopení. 

Elektronická vstupenka platí na jeden den a zakoupit ji lze od 17.00 dne předcházejícího návštěvě a v den návštěvy do naplnění kapacity.

Zakoupení elektronické vstupenky je snadné.Zakoupení elektronické vstupenky je snadné.

Kapacita, tedy maximální možný denní počet návštěvníků, je dána usnesením Vlády ČR z 23. dubna 2020: nesmí být překročen limit 150 osob na jeden hektar plochy zařízení za den. V případě Zoo Praha to činí 8 500 osob.

Pro držitele permanentek a dříve zakoupených vstupenek s dlouhodobou platností je denně vyblokována část kapacity. Držitelé těchto vstupenek se nemusí předem nikde registrovat.

V záhlaví hlavní stránky webu Zoo Praha je zobrazován aktuální stav návštěvnosti on-line – zejména v exponovaných dnech (o víkendech a svátcích) si zájemci o návštěvu mohou předem zkontrolovat stav a případně svůj záměr odložit.

Rádi bychom vás rovněž upozornili na možnost podpořit Zoo Praha koupí Vstupenky na lepší časy, která platí až do konce roku 2021.

Více informací o fungování Zoo Praha v omezeném režimu naleznete zde.


Žralok bílý. Ilustrační foto: Shutterstock

Zoo Praha se připojuje ke kampani Evropské asociace zoologických zahrad a akvárií (EAZA) nazvané „Which Fish?“. Kampaň upozorňuje na drancování moří a oceánů zejména průmyslovým a nelegálním rybolovem, který vede k zásadnímu...

V sobotu 30. května Zoo Praha otevřela Darwinův kráter, novou expozici tasmánské a australské fauny. Zájem návštěvníků byl tak velký, že již hodinu po poledni musely být brány dalším příchozím uzavřeny. Podobné situace se lidé nyní již nebudou muset obávat. Snímek z průchozího výběhu klokanů v Darwinově kráteru. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Již od čtvrtka 4. června bude mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví navýšen maximální denní počet návštěvníků zoologických zahrad na 250 lidí na jeden hektar plochy zařízení. Pro Zoo Praha to činí 14 500...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní