Dočasné uzavření Afrického domu

Novinky u zvířat

24. 09. 2012


Do konce listopadu 2012

Africký dům, foto (c) Archiv Zoo PrahaAfrický dům, foto (c) Archiv Zoo Praha

Pavilon  Africký dům je od 24. září z důvodu rekonstrukce přístupové lávky dočasně uzavřený. Termín ukončení prací je konec listopadu 2012.

Za hezkého počasí budou žirafy i nadále vycházet do svého venkovního výběhu. Návštěvníci je tak budou moci zahlédnout od výběhu slonů.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení!

Vaše zoo

V unikátní středoasijské pouštní expozici zvané Kattakum, která se nachází v Pavilonu šelem a plazů, teď mohu návštěvníci vidět opravdové známky jara. Na snímku pár agamek písečných; samec v dominantní póze, samice odmítající páření. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Návštěvníci Zoo Praha mohou v těchto dnech vidět opravdové známky jara. Konkrétně v unikátní středoasijské pouštní expozici Kattakum, která se nachází v Pavilonu šelem a plazů. Ještě zhruba dva až tři týdny...

Obě slůňata ze Zoo Praha už váží přes tunu. Během posledního vážení ve středu ráno dosáhl mladší Rudi přesně 1028 kilogramů. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Co do zvídavosti a veselého skotačení, Max a Rudi v sobě slůňata ještě nezapřou, ale co do hmotnosti, i mladší Rudi již přesáhl tunu. Během posledního vážení ve středu ráno dosáhl přesně 1028 kg, o půl roku starší Max...
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní