Ohřejte se v zoo: listopadový program v Pavilonu šelem a plazů

Akce v Zoo Praha

Zoo Praha  |  27. 10. 2019


Přijďte se v chladných měsících ohřát do zoo! Na listopadové soboty chystáme program v Pavilonu šelem a plazů – čekají vás hry, zajímavosti i komentovaná setkání.

Pavilon šelem a plazů. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha Pavilon šelem a plazů. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

V Pavilonu šelem a plazů pro vás máme na listopad připravené ukázky enrichmentu pro šelmy, vzorky přírodnin, výtvarné aktivity s tematikou šelem a plazů nebo znalostní soutěž o drobné ceny. Chybět nebudou ani komentovaná krmení kočkovitých šelem a setkání u plazů.

Po všechny listopadové soboty (2., 9., 16., 23., 30. 11.) nás najdete v Pavilonu šelem a plazů v těchto časech:

 • 9.00–15.00 Edukační a herní stanoviště
  Ukázky enrichmentu pro šelmy, vzorky přírodnin, výtvarné aktivity s tematikou šelem a plazů, znalostní soutěž o drobné ceny.
 • 14.00 Komentované krmení kočkovitých šelem
 • 14.15 Setkání u plazů (2. 11. s průvodcem, po ostatní listopadové soboty s vrchní chovatelkou plazů Natašou Velenskou)

Zoo Praha v sobotu slavnostně zahájila stavbu nového Pavilonu goril, a to za přítomnosti vzácných hosta. Zleva na fotografii: herci Petr Štěpánek a Zlata Adamovská, zástupce architektonické a projekční kancelář ABM architekti s. r. o. Petr Bouřil, herečka Iva Janžurová, náměstek primátora hl. m. Prahy Petr Hlubuček a ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek. Foto: Tereza Mrhálková, Zoo Praha.

Zoo Praha v sobotu slavnostně zahájila stavbu nového Pavilonu goril, a to za přítomnosti vzácných hostů – například herců Ivy Janžurové, Zlaty Adamovské a Petra Štěpánka.  V rámci oslav také odhalili dvě dřevěné...

Foto: Tereza Mrhálková

V neděli 10. listopadu proběhne v Zoo Praha oblíbené setkání milovníků želv. Součástí dne jsou zajímavé přednášky, komentovaná setkání u expozic želv i vzpomínky na významné mezníky v historii Klubu chovatelů želv.
Přihlášení k newsletteruZOOPRAHA.CZ

Návštěvní kniha

Kontakt

 • Zoologická zahrada hl. m. Prahy
  U Trojského zámku 120/3
  171 00 Praha 7

  Tel.: +420 296 112 230
  Datová schránka ID: es6fem5
  e-mail: pr@zoopraha.cz

Press

Reklama a marketing

Partneři Zoo Praha

Ostatní